Pomożemy twojej Firmie

złożyć wszystko w całość

Informatyka w małej firmie

Nie ważne czy prowadzisz sklep internetowy, zakład fryzjerski, kawiarnie czy sklep spożywczy. Informatyka i elementy z nią związane i tak otaczają nas dokoła. To właśnie my pomożemy Tobie popatrzeć na nią inaczej. Dobieramy sprzęt, oprogramowanie, szkolimy, pokazujemy rozwiązania które są tanie i nie wymagają wiele pracy. Doświadczenie pozwala nam na swobodne poruszanie się po systemach sprzedaży, magazynów, kontaktów z klientami. To my i partnerskie podejście każdorazowo do klienta sprawi, że praca i nowinki jakie wprowadzimy w Twoim życiu będą sprawiły radość z wykonywania obowiązków Tobie i twoim pracownikom.

Stanowiska Sprzedaży

Konfiguracja stanowisk sprzedaży z systemami w firmie, podłączanie i wykonywanie instalacji dla wszystkich urządzeń m.in. drukarek fiskalnych, terminali płatniczych.

Dobór Urządzeń

Po pełnym audycie sprawdzającym potrzeby firmy dobieramy sprzęt adekwatny do zadania. Zawsze dbamy o zasadę by cena była adekwatna do potrzeb.

Stanowiska Pracy

Wykonanie infrastruktury wraz z konfiguracją, instalacją stanowisk pracy od razu gotowych do działania. Prowadzimy kompleksowe wykonanie pomieszczeń biurowych.

Oprogramowanie

Dobór oprogramowania w pełni umożliwiające wykorzystanie potencjału firmy i pracowników to zadanie niezwykle ważne i jest to dla nas PRIORYTET.